Omladinci brojali do 3 protiv Ibra

Omladinci brojali do  3 protiv Ibra

Omladinci odigrali  dobru utakmicu  protiv Ibra

8 .kolo B grupe RUDAR -IBAR 3:0 (1:0 )

Mjesto : Gradski stadion Pljevlja , Gledalaca : 80 ,Sudije :Marko Popović , Marjan Paunović i Miloš Asović ( svi iz Berana)

Strijelci : 1:0 (19 " Damjanović ) , 2:0 (88 " Tahirović ) i 3:0 (Tešović ) Žuti kartoni : Damjanović i Stupar ( Rudar) , Kalač (Ibar)

Rudar : Kaltak , Stupar ,Vraneš (89 " Drašković) , Tešović ,Barac( 89" Ljiljanić),Tahirović ,Rondović , Jestrović , Damjanović (od 90" Hulić) ,Golubović ,Spajić (od 89" Zvizdić )

Ibar : Nurković ,Kalač .A ,(od 36" Bibić) ,Pepić ,Kalač .D , Zekić ( od 65 " Kalač Albert) ,Muković , Grlić (od 89" Bibić) , Kurpejović ,Medojević, Kurpejović Adis , Agović

Omladinci posle poraza na Cetinju vratili su se pobjedom nad ekipom Grblja . Rudara je rano poveo u 18.minutu golo Damjanovća a tek u 88 .minutu Golom Tahirovića i 90 " golm Tešovića došlo se do ubjedljive pobjede.