maj 11, 2017

Kečević odlučio utakmicu

RUDAR - OTRANT 2:1 (0:1)

Kadetska liga Crne Gore - grupa B kolo : 12

Mjesto : Gradski stadion ,Gledalaca :50 , Sudije : Ivan Vidaković (Mojkovac) , Ivan Lješnjak i Balša Femić (Bijelo Polje)

Rudar Knežević 14 Hurić , 4 Bujišić , 5 Starovlah , 9 Gogić (15 Krstonijević ), 10 Pupović , 11 Raonić (7 Palibrk) , 19 Savić ( 17 Sadagić ) , 22 Vojinović , 23 Hurić , 24 Kečević

Kadeti Rudara su već u 5. minutu  počeli da gube i tako je ostalo do kraja prvog poluvremena  u kojem je Rudar pravio šanse ali su mladi napadači pošteno ispromašivali. Preokret je došao u drugom poluvremenu , Pupović je bio izvaredan asistent za pobjedu Rudara prvo je našao Gogića koji postiže svoj 19 gol u prvenstvu a kasnije i Kečevića koji postiže  gol za konačnih   2 : 1  za Rudar.