2. kolo, 22/08/2017 17:00 ( Sudije Vidaković , Popović i Došljak )

Broj gledalaca: 100

Rudar 3 : 0 (1:0) Cetinje

54 Papic  5 Vraneš  ,6 Tešović  , 7 Hurić ,  8 Tahirović  , 9 Gogić 11  , 11 Jestrović ,  19 Damjanović  ,20 Ciguljin , 23 Kečević , Josif Gogić

12 Bulatović , 3 Rakočević , 4 Maraš Balša , 5 Šofranac , 9 Vujović , 10 Radunović ,16 Djukanović , 20 Jovanović , 27 Boljević , 27 Filipović , 34 Spahić

1 : 0 ( Ciguljin 15 " ) , 2 : 0 ( Ciguljin 55 ") , 3 : 0 ( Stupar 76 ") Žuti kartoni (Gogić , Stupar , Vraneš ) Rudar , Spahić i Vujović ( Cetinje)

Dobra igra i druga pobjeda omladinaca Rudara u " tvrdoj" utakmici , dvostruki srtrijelac u našoj ekipi je Ciguljin koji u maniru rasnog strijelca prvo u 15 minutu glavom postigao gol a drugom poluvremenu nogom sa ivice šesnaest metara matirao golmana Bulatovića , ipak najljepši gol postigao je rezervista Stupar koji posle solo akcije postigao efektan gol udarcem sa oko 15 metara od gola Cetinja .

Sledeću utakmicu naši omladinci igraju protiv ekipe Mladosti u Podgorici.