sep 23, 2017

Sporazumno prekinuta saradnja sa trenerom Dragićevićem

Sporazumno prekinuta saradnja sa trenerom Dragićevićem

opcje binarne czy mozna na tym zarobic Dan posle prvenstvene utakmice sa Iskrom , rukovodstvo kluba je posle razgovora sa trenerom Radisavom Dragićevićem donelo odluku da se sporazumno prekine dalja saradnja. Obe strane su se saglasile sa ovakvom odlukom, a predsjednik FK Rudar Vladimir Šestović dao je sledeću izjavu za klupski sajt Rudara :

12 signs you're dating a psychopath ''Posle analize rezultatske situacije u klubu, došlo je do sporazumnog prekida saradnje sa trenerom Radisavom  Dragićevićem . Obje strane su se u potpunosti složile da je potrebno izvršiti određene promene, kako bi se uhvatio ritam sa ostvarenjem zacrtanih rezultatskih ciljeva na početku sezone . Fudbalski klub Rudar i ja u lično ime , iskreno se zahvaljujemo treneru Dragićeviću na profesionalnom radu i odnosu koji je imao u našem klubu . Takođe, najiskrenije mu želimo puno uspeha u daljoj trenerskoj karijeri sa nadom da će se fudbalski putevi našeg kluba i trenera Dragićevića ponovo sresti jednog dana. Pitanje novog šefa stručnog štaba biće rešeno narednih dana, a do tada će sa ekipom raditi pomoćni trener Vuko Bogavac i trener golmana Veljko Bajković''.