Kadeti bolji u derbiju od Zete

Kadeti  bolji u derbiju od Zete

Andrija Knežević golman Rudara najbolji pojedinac u redovima Rudara.

Kadetska liga Crne Gore : Rudar  –  Zeta   1:0

U trinestom  kolu Kadetske lige Crne Gore ,  kadeti  Rudara  pobedili su ekipu Zete   rezultatom 1:0 (1:0). Strijelac  za Rudar  bio je Pupović  u 2.minutu . Na ovom meču, Rudari  su nastupili u sastavu: Knežević , Damjanović , Raonić , Pupović , Palibrk , Vlaović , Pupović , Starovlah , Krstonijević , Fuštić , Bajčetić   . Sa klupe, u igru su ušli još Ciguljin  i Ernec .

Odlična igra Kadeta  Rudara  u derbiju i zlata vrijedni bodovi  u borbi  za plasman medju prvih osam ekipa na kraju  prvog dijela prvenstva. Pupovic je odlicno šutirao nakon odličnog centaršuta Bajčetiča i ispostavilo se da je to  krajnji rezultat utakmice. Treba istaći danas odličnog golmana Rudara   Andriju Kneževića.

Imala je i Zeta odlične šanse ali je i Rudar iz  kontranapada u drugom poluvremenu par puta ozbiljno ugrozio  gol Zete. Rudar u sledećem kolu   gostuje poslednjeplasiranoj ekipi Dečića.