jan 31, 2018

Iskra bolja od Rudara na pripremnoj utakmici

mujer soltera en lima peru                                                             Iskra - Rudar 1 : 0 ( 1 : 0 )

quotazioni valute online Stadion : Teute Ulcinj , Gledalaca 50 , SUDIJA : Mileta Šćepanović

source url Uslovi za igru danas u Ulcinju nisu bili laki , teško je bilo kontrolisati loptu na neravnom terenu i iole dati neki smisleni pas , igralo se dugim loptama , preskakala se sredina terena . Bez izrazitih šansi jedine opasnosti po golmane i jedne i druge ekipe su bili prekidi .

http://www.qiongbupa.com/martisd/3230 Agović , Tanimoto , Kartal , Reljić , Živković , Golubović , Brnović , Janketić , Paunović , Bošnjak , Racković

agence rencontre vosges igrali su još u drugom poluvremenu Bajk, Zečević , Djalović , Vuković , Kotorac , Lee i Kuč.

http://hickscountry.com/media/hicks-live-2-4/ Jedini pogodak postigao je Kukuličić za Iskru u 30 .minutu posle odličnog izvedenog kornera zakačio je loptu glavom i sproveo je u mrežu.