maj 15, 2018

Pobjeda na gostovanju Komu

source link Stadion Koma. Gledalaca: oko 250. Sudija: Radoje Pajović (Podgorica) – 2. Pomoćnici: Milutin Đukić (Cetinje) – 2, Veselin Radunović (Nikšić) – 2. Strijelci: Mitrović u 6. i Bošnjak u 50. minutu. Žuti kartoni: Milić (Kom Eurozoks), Macanović, Mitrović (Rudar).

enter Pobjedom na gostovanju Kom Eurozoksu, fudbaleri Rudara su osigurali opstanak i primakli se ekipama iz zone koja vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope.

conocer gente badoo – Ako se zna da smo nastupili bez pet standardnih prvotimaca, odnosno bez osam fudbalera iz dosadašnje rotacije, onda ova tri boda posebno dobijaju na značaju. Definitivno smo izborili opastanak i sada ćemo uraditi sve da se domognemo Evrope – rekao je pomoćni trener Pljevljaka, Rade Petrović.

follow site Gosti su poveli već u šestom minutu. Edvin Kuč je iz takozvanog skraćenog kornera ubacio loptu po zemlji pored indolentne odbrane Zlatičana, a Filip Mitrović je sproveo u mrežu. Sa druge strane, izabranici Dušana Vlaisavljevića su prijetili samo iz prekida, koje je odlično izvodio njihov najbolji igrač Luka Petričević. Zadnji vezni Koma je odlično centrirao u 13. i 36. minutu, ali je Boris Kopitović glavom šutirao pravo u golmana Rudara, Vuka Radovića, a Andrija Simunović pored gola. Drugo poluvrijeme su takođe bolje otvorili momci Miodraga Vukotića. Kuč je u 47. minutu dobrim udarcem sa distance primorao Jovana Perovića da „boksuje”. Samo tri minuta kasnije Armin Bošnjak je prihvatio loptu na oko 45 metara od gola, napravio „slalom” po lijevoj strani, ušao u kazneni prostor, pogodio donji desni ugao gola i tako stavio tačku na meč – 0:2. Domaći su u periodu od 63. do 68. minuta imali pet solidnih prilika da zatresu mrežu. Rezervista Masaši Otani je u dva navrata slao loptu sa sedam metara visoko preko prečke, jedan udarac Kopitovića sa peterca glavom je završio u naručju Radovića, a drugi preko gola, kao i pokušaj Simunovića sa iste razdaljine. Dženis Beganović je 14 minuta kasnije krenuo sa centra u sprint sa loptom u nogama, zatim pravovremeno uposlio Kopitovića, kome je međutim čuvar mreže Pljevljaka ušao u šut. Radović se tom prilikom povrijedio, pa je mjesto među stativama zauzeo nekadašnji prvi golman Rudara, Jasmin Agović. Koristili su fudbaleri sa stadiona pod Golubinjom prostor u odbrani Zlatičana da pokušaju da dođu i do trećeg gola. Bošnjak je serijom driblinga i udarcem sa ivice šesnaesterca, koji je završio na stativi, pokazao da je bio raspoložen za igru. Isti igrač je u prvom minutu sudijske nadoknade zavrnuo sa desne strane na glavu Rodoljuba Paunovića, a iskusni napadač pogodio prečku. Vihorni Kuč je tri minuta kasnije iz trka majstorski šutirao spoljnim dijelom lijevog stopala i za centimetar promašio rašlje.

ll ATTENZIONE!: follow linkption opinioni e Recensioni. E' un broker sicuro ed affidabile o è una truffa? Scopri di più e come aprire la tua Demo Gratuita – Čestitam Rudaru na pobjedi. Jako loša utakmica sa naše strane. Imamo i dalje šanse da izbjegnemo baraž za opstanak, nalazimo se na bod minusa u odnosu na Iskru, ali sa ovakvim pristupom ne možemo ništa uraditi. Moramo što prije zaboraviti ovu utakmicu jer smo odigrali katastrofalno – razočaran je nakon utakmice bio štoper Koma, Andrija Simunović.