sep 18, 2018

Poraz od Petrovca

http://inter-actions.fr/bilobrusuy/4132 Rudar je danas kao gost u 7. kolu Prve Telekom fudbalske lige Crne Gore poražen u Petrovcu od istoimene ekipe rezultatom 3:1.

http://pcalpedrete.com/?trewak=rencontres-amicales-28&1a8=4c Petrovački tim do treće pobjede ove sezone došao je golovima Nenada Vujovića u 4., Zorana Mikijelja u 65. i Marko Kažić u 80. minutu.

opções binarias demo account Jedini pogodak za Rudar postigao je Armin Bošnjak u 48. minutu.

les sites de rencontres gratuits et serieux Stadion pod Malim brdom. Gledalaca oko 150. Sudije: Miloš Savović o (Podgorica). Pomoćnici Dragan Vujović 0 i Goran Bogdanović 0 (oba iz Cetinja). Strijelci Vujović u 14, Mikiječj u 65. i Kažić u 71, za Petrovac a Bošnjak u 48. minutu za Rudar. Žuti kartoni Mikijelj (Petrovac) Pešukić, Sekulić, Felipe, Đalović, Bošnjak (Rudar)

http://feelgoodbiochem.com/?milforw=blog-rencontre-internet&6d2=39 PETROVAC: Popović, Muharemović (od71. Vučinić), Kajević, Mikijelj, Marković ( od 63. Jamamoto), Kacić (od 51. Kažić), Vujović, Vujičić, Vulaj, Kalezić, Pajović.

http://teentube.cz/?ertye=ligar-mujeres-guatemala&4be=fa RUDAR: Aković, Golubović, Drašković, Pešukić, Sekulić, Sopo (od 77. Macanović), Kuč (od 79. Mrdak), Pejaković 0 (od 56. Zečević), Felipe, Bošnjak, Đalović.