sep 30, 2018

Pobjeda u derbiju

dating scene at umich 10.kolo prve Telekom fudbalske lige

cosas que hacer para conocer mujeres Rudar – OFK Titograd 3-1 (1-0)

follow url Pljevlja , Stadion pod Golubinjom , gledalaca oko 500 , Sudije:M.Novović (Podgorica) 2 , pomoćnici:M.Đukić (Cetinje) 2 i V.Radunović(Nikšić) 2.Žuti kartoni: Novović i Roganović (OFK Titograd).

enter Rudar: Aković 1.5 , Pešukić 2.5, Sekulić 2 , Sopo 3 ,Macanović 2, Kartal 2 , Patrik Felipe 2.5 (od 74.Janketić) , Kuč 2 , Pejaković 2.5(od 63.Bošnjak) , Zečević 2 (od 63.Vuković) , Đalović 2.5.

http://highschool.isq.edu.mx/cr45/1468 OFK Titograd: Ljuljanović 1 , Nikolić 0.5 , Raičević 1.5 ,Lljuljđuraj 1 (od 83.Mamadou) , Banović 0.5 ( od 63.Roganović) , Pavićević 1.5 , Novović 1 , Radulović 0.5 , Kalezić 0.5 (od 61. Miličković) , Živković 0.5 , Pavlović 1.5.

what is the best free dating site for seniors Rudar je u prvih 45.min u potpunosti nadigrao lidera sampionata pa bi se po prikazanom u prvom poluvremenu ovog meca tesko moglo zakljuciti da je Rudar u donjem dijelu tabele a OFK Titograd lider.U 8.minutu meca Rudar je prvi put zaprijetio.Odlicnu akciju domacih zavrsio je sutem Zecevic a lopta odlazi pored gola.Tri minuta kasnije dobro ali neprecizno je sutirao Djalovic da bi u 18.minutu Sopo postigao evro gol kojim je Rudar dosao u vodjstvo.Nakon kornera i odbijanja po srsnaestercu gostiju lopta dolazi do Pejakovica koji je prosljedjuje do Sopa a kamerunski fudbaler izuzetno lijepim polu lob udarcem matira nemocnog Ljuljanovica. U 41.min OFK Titograd je imao odlicnu sansu za izjednacenje kada je Ljuljdjuraj za malo sktenuo u gol dobar centarsut Kalezica i to je bilo sve sto je lider prikazao u Pljevljima u prvih 45.minuta.

http://www.austincountyems.com/piknik/371 U drugom poluvremenu ista slika.Rudar je bio tim koji je znao sta zeli pa je nakon samo 2.min igre u nastavku Djalovic ozbiljno priprjetio iz slob udarca sa nekih 18 metara dobrim sutem cak savladao golmana gostiju Ljuljanovica ali lopta odlazi za malo pored desne stative.U 50.minutu Rudar je povisio na 2 – 0.Odlicnu solo akciju po desnoj strani izveo je mladi reprezentativac Crne Gore Pesukic ubacio po zemlji u sesnaesterac pronasao Djalovica koji dodaje do Pejakovica a Pejakovic preciznim udarcem postize gol.U 65.minutu Rudar postize treci gol.Brazilac u redovima Rudara Patrik Felipe odigrao je dupli pas sa Djaloicem na 17 m od gola gostiju a onda sjajnim driblinzima prevario tri igraca Titograda i postigao gol.Samo minut kasnije domaci su mogli i do 4 gola ali je sut Kuca zaustavila precka.

http://bullcitycraft.com/milnica/12822 U 83.minutu OFK Titograd dolazi do pogotka.Nakon suta Pavlovica lopta se vraca istom igracu koji iz drugog puta uspjeva da pogodi mrezu.Samo dva minuta kasnije Raicevic je mogao smanjiti na 3 2 ali njegov sut glavom odlazi pored gola.

enter Pet minuta poslije meča:

http://qhublogistics.net/?ploskis=rencontre-fleury&e6f=d7 Edis Mulalić trener Rudara: – Moralo je negdje da očepi.Ispalo je protiv lidera ali mi konstantno igramo dobro , napadački.Jednostavno nije lopta htjela u gol a danas smo pored dobre igre napokon upjseli da postignemo I tri lijepa gola.Raduje nas ova pobjeda.

Igor Pamić trener OFK Titograd:– Nismo bili dovoljno agresivni.U prvom poluvremenu smo uspjeli donekle da odgovorimo agresivnosti Rudara ali u drugom poluvremenu smo bili loši.Čestitao bih domaćim na pobjedi.