okt 04, 2018

Remi u Kupu

Remi  u Kupu

here OSMINA FINALA KUPA CRNE GORE

follow Stadion Gradski. Gledalaca oko 500. Sudija Mileta Šćepanović (Podgorica) 2. Pomoćnici: Marjan Paunović (Berane) 2 i Nikola Razić (Podgorica) 2. Žuti kartoni: Sopo, Kuč i Aković (Rudar), Mijić, Vlasiavljević, Ivanović i Boričić (Budućnost). Crveni karton Boiričić, nakon završetka utakmice.

site de rencontre pour parents solo gratuit RUDAR: Aković 2,5 Pešukić 2, Sekulić 1,5, Sopo 2, Macanović 2, Felipe 1,5, Kuč 2, Golubović 2 – (od 41. Kartal 1,5), Pejaković 1,5 (od 55. Bošnjak 1,5), Zečević 1,5 (od 71. Vuković-), Đalović 2.

citas a ciegas gratis logroГ±o BUDUĆNOST: Dragojević 2, Roganović 2, Božović 1,5, Ivanović 1, Tučević 1,5, Đurišić 1,5, Damjanović 1, Mijić – (od 24. Vukčević 1,5), Milić 2, Vlaisavljević 1,5 (od 85. Sekulić-), Boričić 0.

go to link Igrač utakmice Zoran Aković 2,5 Rudar

http://skylinemediainc.com/?pokakal=opcje-binarne-strony&4f6=aa U jednoj čudnoj utakmici promrzla publika u Pljevljima nije vidjela golove. Rudar nije iskoristio pet odličnih prilika, a Budućnost nije kaznila greške odbrane Rudara. U svakom slučaju utakmica nije bila na visini renomea ova dva kluba. Osim borbenosti i htjenja nije bilo mnogo fudbala pod Golubinjom. Na kraju opšti utisak pokvario je Balša Boričić koji je iz njemu znanih razloga pokazao da mora da obuzda svoju mladostjer teren nije rijaliti na kome treba fizički da se obračunava sa svojim rivalima.

follow site Robot cambia pelle! I “Software di trading automatici” hanno raggiunto un grado di affidabilità e di sicurezza tale, per cui il loro Prva ozbiljnija situacija desila se u 27. minutu kada je smušenost odbrane svog tima riješio Zoran Aković koji je pravovremno intervenisao i spriječio napadače Budućnosti da zatresu mrežu. Pet minuta nakon toga poslije pritiska Rudara pokušao je Edvin Kuč, no nije bio precizan. Najbolju priliku na utakmici gosti su imali u 35. minutu. Poslije greške odbrane Rudara Petar Vukčević je uposlio Miljana Vlaisavljavića koji je dobro šutirao sa pet metara, međutim Aković je još bolje intervenisao. U 43. minutu uszvratili su domaći Miloš Zečević odlično je uposlio Felipea, koji iz povoljne situacije nije zatresao mrežu.

speed dating oslo 2015 SANSA DJALOVICA

here Sigurno je da Radomir Đalović nikada u karijeri nije uspio da primaši prazan gol sa četiri metra, ali i to se desilo ovom sjanom fudbaleru minut prije kraja prvog poluvremena. U nastvaku utakmice Rudar je dominirao, a Budućnost vrebala greške protivnika međitim nije ih bilo mnogo, osim u 58. minutu. Tada je neodlučnost Nemanje Kartala, koji još uvijek traži formu nakon povrede, mogla skupo da košta Rudara, međutim opet je Akoviuć spriječio najgore po svoj tim. Minut kasnije u odličnoj šansi bio je Felipe, koji je neometan šutirao iskosa sa lijeve strane sa desetak metara, ali pored gola.

rencontres en france gratuites MACANOVIC

U 85. minutu poslije skraćenog kornera glavom je, sa pet metra šutirao Aleksandar Macanović, no ovoga puta sreća je bila saveznik Budućnosti. Poslednju ozbiljniju priliku u 86. minutu imao je vidno umorni Đalović, ali lopta nije htjela u mrežu.

43094605_897530833768022_7850061071502016512_n

Dakle za petnaest dana meč u Podgorici odlučiće o tome ko će se od ova dva tima oprostiti od daljeg takmičenja. Sudeći po viđenom pod Golibinjom šanse za prolaz dalje, oba tima su podjednake.